Opoja.net

Velipojë: Shpëtohen nga mbytja nëna dhe djali i saj 4-vjeçar

Rajoni
Velipojë: Shpëtohen nga mbytja nëna dhe djali i saj 4-vjeçar

Dy qytetarë shpëtojnë nga mbytja nënën dhe djalin 4-vjeçar.

Një ngjarje e rëndë është evituar ditën e sotme në plazhin e Velipojës.

Një nënë së bashku me djalin 4-vjeçar kanë qenë duke u mbytur në det.

Për fat të mirë ata janë shpëtuar nga dy persona që ndodheshin në vendngjarje.

Ndërkohë i mituri dhe nëna e tij, janë dërguar në spitalin e Shkodrës.

Rrethanat e ngjarjes ndërkohë nuk dihen ende.

Loading...

Mos i humb

Publikohen pamje të reja nga shpërthimi i tmerrshëm në Bejrut

Opoja.net

Pandemia zvogëlon eksportin e industrisë së drurit

Opoja.net

Bëhni gati, paralajmërohen temperatura deri 42 gradë celcius

Opoja.net

Mungesa e gjakut, alarmuese

Opoja.net

Pamje të rënda, babai përpiqet ta shpëtojë fëmijën gjatë shpërthimit në Bejrut

Opoja.net

Kush e shfrytëzoi pandeminë për përfitime të jashtëligjshme?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net