Opoja.net

Vëllezërit Xhaka kundër njëri tjetrit

Sport
Vëllezërit Xhaka kundër njëri tjetrit

Vëllezërit Xhaka, Taulanti dhe Granit, edhe një herë do të dalin përballë njëri tjetrit, shkruan Opoja.net.

Kësaj radhe ata do të ballafaqohen në kuadër të Ligës së Kampionëve, pasi shorti ka caktuar skuadrat e tyre në të njëjtin grup.

Ekipi i Granitit, Arsenali dhe ai i Taulantit, Baseli, së bashku me Parisin dhe Ludogoretsin do të garojnë në grupin A.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net