Opoja.net

Vende të lira pune në Dragash: ”Ruzhdi Berishës” i duhet një profesor i kimisë

Kosova Opoja
Vende të lira pune në Dragash: ”Ruzhdi Berishës” i duhet një profesor i kimisë

Komuna e Dragashit ka shpallur disa konkurse për punë në uebfaqen e saj zyrtare. Në konkursin plotësues, të shpallur nga Drejtoria Komunale për Arsim, kërkohet një mësimdhënës i lëndës së kimisë për Shkollën e Mesme të Lartë ”Ruzhdi Berisha” në Dragash.

Vende të lira puna ka edhe në Qendrën për Punë Sociale në Dragash. Shërbimi i Personalit ka shpallur një ‘konkurs për minoritete’, ku kërkohet një zyrtar i shërbimeve sociale.

Gjithashtu, në një konkurs tjetër të brendshëm, të shpallur nga Shërbimi i Personelit, kërkohet një udhëheqës për sektorin e Shërbimeve Sociale.

Të gjithë të interesuarit për të aplikuar në këto vende të punës, mund të informohen më detajisht në konkurset e shpallura në faqen zyrtare të Komunës.

 

 

Loading...

Mos i humb

Qeveria Hoti e dominuar nga burrat, shoqëria civile kritikon numrin e ulët të grave në ekzekutiv

Opoja.net

IKSHPK apelon të qytetarët, bizneset dhe gastronomia që në mënyrë strikte t’i respektojnë rekomandimet ndaj COVID-19

Opoja.net

Prishet koalicioni mes LVV-së dhe LDK-së në Prizren

Opoja.net

Edhe 11 raste me coronavirus dhe dy të shëruar në Kosovë

Opoja.net

BE kërkon nga Kosova ta heq reciprocitetin: Në dialog, palët janë të barabarta

Opoja.net

​MPJ thirrje bashkatdhetarëve: Mos u nisni drejt Kosovës pa dokumentacion të rregullt

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net