Opoja.net

“Vendet e Ballkanit duhet të jenë të durueshëm në rrugën evropiane“

Rajoni
“Vendet e Ballkanit duhet të jenë të durueshëm në rrugën evropiane“

Ish-Profesori i Oxford-it, Michael Frieden ka thënë se Serbia dhe vendet e tjera të Ballkanit Perëndimor duhet të jenë të durueshëm në rrugën evropiane, dhe sipas tij është më mirë të jesh pjesë e Bashkimit Evropian, edhe pse Evropa është në krizë, transmeton Indeksonline.

“BE-ja është në krizë, por ajo prapë ka aprovuar se vazhdon të jetë një sistem i qëndrueshëm në rrugën për paqe”, ka thënë ai në një intervistë për ‘Politika’./Indeksonline/

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ky pritet të jetë kabineti i Joe Biden

Opoja.net

Sot një vjet bota ndryshoi, si u paraqit rasti i parë me Covid-19

Opoja.net

Tragjedia në Zvicër: Vdes 15 vjeçari kosovar, pasi u godit nga treni

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net