Opoja.net

Video prekëse: Një bebe e infektuar nga koronavirusi

Rajoni
Video prekëse: Një bebe e infektuar nga koronavirusi

Pamje tronditëse vijnë nga Kina, teksa mijëra persona raportohen të infektuar krahas viktimave nga virusi vdekjeprurës.

Një video po qarkullon në rrjet, teksa shihet një foshnjë e izoluar në spital në Wuhan, epiqendrën e koronavirusit.

Sipas videos, kjo bebe është infektuar nga virusi, i cili po merr shumë jetë njerëzish.

Videoja është mjaft prekëse, pasi foshnja disa muajshe nuk arrin ta kuptojë çfarë po ndodh rrotull, teksa ngre duart lart për ta nxjerrë që aty.

Kujtojmë se, koronavirusi i ri deri tani iu ka marrë jetën 305 personave në Kinë, ndërsa 14 mijë e 480 të tjerë janë konfirmuar të infektuar në të gjithë botën

Loading...

Mos i humb

Më shumë se 150.000 raste me koronavirus në botë

Opoja.net

Coronavirusi merr 3 mijë jetë anembanë botës

Opoja.net

Shkencëtarët pikërisht tani kanë zbuluar se si mund të transmetohet koronavirusi: A do ta përshpejtojë kjo përhapjen e tij?

Opoja.net

Në Zvicër jetojnë mbi 2 milionë të huaj: Sa prej tyre janë shqiptarë?

Opoja.net

Shënohet rasti i parë i koronavirusit në Gjermani

Opoja.net

Qasja e re e presidentit Trump ndaj shqiptarëve dhe Ballkanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net