Opoja.net

Vini Jr. dhe Hazard së bashku? Zidane nuk jep shumë shpresa

Sport
Vini Jr. dhe Hazard së bashku? Zidane nuk jep shumë shpresa

Vinicius Junior dhe Eden Hazard vështirë se mund të luajnë shpesh së bashku.

Që të dy luajnë në të njëjtin pozicion, në sulm në krahun e majtë dhe Zinedine Zidane problem se do t’i vendosë së bashku në një formacion.

Vinicius kishte rastet e veta gjatë kohës kur Hazard ishte i dëmtuar, tani mund të mos ketë minuta si më parë.

“Shumë gjëra mund të shikohen jashtë fushe, kombinimi i lojtarëve, gjëja e vetme është se Eden luan në të majtë, ashtu edhe Vini. Do të shohim çfarë mund të bëjmë”, deklaroi Zizu.

The post Vini Jr. dhe Hazard së bashku? Zidane nuk jep shumë shpresa appeared first on FaktePlus.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net