Opoja.net

Vjen “Mos m’harro”, hiti i ri nga Andi, top trend në YouTube (Video)

Kosova
Vjen “Mos m’harro”, hiti i ri nga Andi, top trend në YouTube (Video)

Andi ka bërë publikë hitin më të ri “Mos m’harro” videoklipi i cili u publikua sot (e premte), në orën 20:00. Projekti i zhanrit “rep” është pelqyer shumë që në orën e parë të lansimit, shkruan Opoja.net.

Andi është aktualisht këngëtari më i pëlqyer rep dhe projektet e tij kanë qindra mijëra klikime.

Lyrics : Andi, Music : Omni, Mix & Master : Lyric Master, Video by : Genc Ahmeti.

Loading...

Mos i humb

Presidenti Thaçi mbërrin në Hagë për t’u intervistuar nesër nga Specialja

Opoja.net

Bizneset kërkojnë shtyrje të kësteve për kredi, BQK-ja thotë se ka bërë një zgjidhje më të mirë

Opoja.net

Lajçak flet pas përfundimit takimit Hoti – Vuçiq: Dialogu është kthyer në binarë

Opoja.net

Një ditë para nisjes në Hagë, Thaçi përkulet para varrit të Adem Demaçit

Opoja.net

Gjendja e jashtëzakonshme në Kosovë mund të shpallet sot

Opoja.net

“Dialogu Kosovë-Serbi, i vështirë pa presidentin Thaçi”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net