Opoja.net

Vojvoda përballë Muriqit, derbi i kosovarëve në Serie A

Sport
Vojvoda përballë Muriqit, derbi i kosovarëve në Serie A

Mërgim Vojvoda përballë Vedat Muriqit.

Xhiroja e gjashtë në Serie A sjellë derbin e dy futbollistëve nga Kosova, shkruan lajmi.net.

Mërgim Vojvoda me Torinon e tij presin në stadiumin olimpik të tyre Lazion e Vedat Muriqit.

Kjo ndeshje fillon nga ora 15:00, dhe dyshja kosovare pritet të jenë titullar.

Vojvoda e ka nisur mirë aventurën te Torino, duke asistuar disa herë, ndërsa Muriqi vazhdon të jetë në pritje të golit të parë.

The post Vojvoda përballë Muriqit, derbi i kosovarëve në Serie A appeared first on FaktePlus.

LAJMI I FUNDIT: Amir Rrahmani rezulton negativ, mposht koronavirusin

Kushtrim Guraj

Zemra e Maradonës peshonte 2 herë më shumë se një zemër normale

Kushtrim Guraj

Zidane: Nuk jap dorëheqje

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net