Opoja.net

Vokrri: Falënderoj të gjithë mbështetësit

Sport
Vokrri: Falënderoj të gjithë mbështetësit

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka mbajtur fjalën e tij pas pranimit të Kosovës, si anëtarja e 2010 e FIFA-s.

Ai është shprehur shumë i emocionuar.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

“Jam shumë i emocionuar që u pranua Kosova në FIFA. Dëshiroj të falënderoj të gjithë mbështetësit. Do të zgjerojë vlerat e futbollit në rajon”, ka përfunduar Vokrri dhe është larguar nga skena me stemën e FIFA-s në dorë.

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj

“Ekonomikisht, do ta shisja Messin në verë”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net