Opoja.net

Vokrri telegram ngushëllimi Federatës Braziliane për tragjedinë e Chapecoenses

Sport
Vokrri telegram ngushëllimi Federatës Braziliane për tragjedinë e Chapecoenses

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, me një telegram i ka shprehur ngushëllime Federatës braziliane për tragjedinë e ekipit të Chapecoenses.

“Përmes kësaj letre na lejoni të bashkëndjejmë pikëllimin tuaj. Jemi të shokuar dhe të trishtuar me rrëzimin e avionit dhe humbjen e ekipit të ligës suaj. Në emër të Federatës së Kosovës na lejoni të shprehim keqardhjen tonë. Zoti qoftë me ju”, thuhet në telegram ngushëllimin e Vokrrit.

Në tragjedinë e Chapecoenses humbën jetën 71 persona.

Loading...

Mos i humb

Juventus arrin marrëveshje me Veronan për Kumbullën

Kushtrim Guraj

Real Madrid me ofertë të madhe për Havertz

Kushtrim Guraj

United beson në marrëveshjen me Pogbën

Kushtrim Guraj

Arbër Zeneli nostalgjik për topin

Kushtrim Guraj

Vdes Steve Priest, basisti i bendit “The Sweet”

Kushtrim Guraj

Leipzig planifikon ta zëvendësojë Wernerin me Rashicën

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net