Opoja.net

Volkswagen Golf gjenerata e tetë, një dëshirë e plotësuar

Volkswagen Golf gjenerata e tetë, një dëshirë e plotësuar

Në listën e dëshirave tuaja tani mund të shtoni edhe Golf 8, si një e plotësuar!

Që kur u prezantua modeli i parë, Golf nuk është ndalur së promovuari teknologji inovative.

Vetura juaj inteligjente vjen me një interier modern si asnjëherë më parë, duke ofruar kështu vozitje magjike dhe të paharruar.

Golf 8 posedon dritat matricë “IQ.LIGHT LED” që ju ofrojnë siguri gjatë vozitjes, kurse mekanizmi i tij është i ndërtuar asisoj që i përshtatet çdo tereni. Në Golf-in tuaj 8 mund të zgjedhni mes motorrëve në dispozicion 1.5 eTSI 150 KF, 2.0 TDI me mundësi zgjedje të fuqive 115 KF dhe 150 KF. Cilën do zgjedhje që bëni, Golf është dhe mbetet zgjedhja më praktike.

Falë fjalës së fundit të teknologjisë digjitale ju do të keni komoditetin që keni dashur gjithmonë.

Si pjesë e kampanjës “Një dëshirë e plotësuar” nga Porsche Kosova bashkë me partnerët, Raiffeisen Leasing dhe ILLYRIA, tani dhe Golf 8 mund të bëhet lehtësisht i juaji me kushtet preferenciale:

– Regjistrimin e parë falas,
– Interes Preferencial,
– Kasko me çmim preferencial,
– Autobartje 24/7 në Kosovë dhe EU
– Sigurimin në aksident me çmim preferencial.

Vetura e ëndrrave tuaja nuk ka qenë asnjëherë më afër se tani. Për konfigurim sipas shijeve tuaja vizitoni një nga shitësit e autorizuar nga Volkswagen – Porsche Prishtina, AHP në Prizren dhe Baki Automobile dhe përfitoni nga oferta më e mirë në treg.

PORSCHE KOSOVA – Importues gjeneral për: Volkswagen, SKODA, SEAT, Audi, Porsche dhe Volkswagen Komerciale.

Bie nga sistemi Messengeri i Facebookut

Opoja.net

Ju që bëni shumë screenshot në iPhone, a e keni ditur këtë?

Opoja.net

Bie nga sistemi Viberi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net