Opoja.net

Volkswagen ndryshon emrin e degës në SHBA

Brendi gjerman i veturave Wolkswagen do të ndryshojë emrin e degës së saj në SHBA nga Volkswagen në Voltswagen, shkruan Gazeta Sinjali.

Presidenti dhe shefi ekzekutiv i Voltswagenit në Amerikë, Scott Keogh, tregon se ky ndryshimi do të ndodhë në muajin maj.

85
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Do ta ndryshojmë shkronjën K për T, por ajo që s’do të ndryshojë është vendosmëria e brendit për të prodhuar veturat më të mira për shoferët kudo”, ka thënë Keoghm shkruan CNN.

Sipas tij, brendi është duke kaluar drejt të ardhmes elektrike. /GazetaSinjali/

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Opoja.net

Ky laptop lojrash Dell befason me çmimin

Opoja.net

Çmimi i iPhone 13 mund të jetë befasues, pavarësisht parashikimeve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto