Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Kosova
Vrasje në Tusuz të Prizrenit

Rreth orës 19:30 të mbrëmjes ka ndodhur një vrasje në lagjen Tusuz në Prizren, raporton Opoja.net.

Njësitet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po mirren me rastin.

Opoja.net do tju mbajë të informuar rreth ngjarjes.

Zemaj: Po shqyrtohet mbyllja e kufijve dhe kufizim i lëvizjes në zonat më të prekura me COVID-19

Opoja.net

Pandemia dëmtoi rëndë edhe Byronë Kosovare të Sigurimit

Kushtrim Guraj

Rritja e rasteve me COVID 19, mësimi në Kosovë po vazhdon në dy variante

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net