Opoja.net

Wilder flet pas humbjes: Nuk ka arsyetime, sonte fitoi më i miri

Sport

Wilder i dorëzoi titullin e kampionit të WBC Tyson Furyt, pasi ky i fundit fitoi ndeshjen me TKO.

Pas ndeshjes, Wilder ka thënë se sonte fitoi më i miri, dhe për këtë nuk ka ndonjë arysetim.

“Jam mirë, ditë si këto ndodhin. Më i miri fitoi sonte. Kalova nëpër shumë gjëra duke hyrë në këtë ndeshje. Por, ai bëri çfarë bëri, nuk ka arsyetime” ka thënë Wilder, transmeton lajmi.net.

Kujtojmë se Wilder mbronte titullin e WBC 10 herë radhazi, para kësaj humbje.

Loading...

Mos i humb

Arsenal dhe Man Utd në ‘luftë’ për yllin e Bayern Munich

Kushtrim Guraj

Milani pritet t’i mposht ekipet e mëdha për transferimin e ‘Pirlos’ së ri

Kushtrim Guraj

Ky është zëvendësuesi ideal i Messit te Barcelona

Kushtrim Guraj

Interi mund të nënshkruajë me Messin

Kushtrim Guraj

Pogba, plani A i Real Madridit, e Camvinga plani B

Kushtrim Guraj

AC Milan po e transferon 50 milionshin italian

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net