Opoja.net

Xhaka dhe Mustafi titullar kundër Sheffield United

Sport
Xhaka dhe Mustafi titullar kundër Sheffield United

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenal dhe Sheffield United

Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi dhe mesfushori, Granit Xhaka, janë titullar për ‘Topçinjtë’, që duan të kthehen të rezultatet pozitive pas gabimit me Crystal Palace, raporton Gazeta Express.

Arsenal:

Sheffield United:

Loading...

Mos i humb

Zbulohet arsyeja se pse Muriqi nuk ka shënuar gol qe tri ndeshje

Opoja.net

Sot rinis lufta për titull në Ligën e Kampionëve me dy superndeshje

Opoja.net

Pas Smajlajt, edhe Luiza Gega shpallet kampione Ballkani

Opoja.net

Përfaqësuesit ndërkombëtarë të pingpongut vizitojnë KOK-un

Opoja.net

Maqedonasit kufizojnë shqiptarët për ndeshjen e 26 marsit, bileta vetëm me kartë identiteti

Opoja.net

Kjo është skuadra e radhës nga Premierliga që kërkon Muriqin

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net