Opoja.net

Xhaka dhe Shaqiri nuk luajnë: Liverpool – Arsenal, formacionet zyrtare

Sport

Liverpooli dhe Arsenali i kanë publikuar formacionet zyrtare në kuadër të përballjes në 1/8 e finales së Carabao Cup (EFL Cup).

Ndeshja që zhvillohet në ‘Anfield Road’ do të fillojë në ora 20:30, e që do të jetë një përballje për t’u mos humbur.

Në këtë takim, The Reds do të jenë pa Nathaniel Clyne, Joel Matip dhe Xherdan Shaqiri, shkaku i lëndimeve.

Në anën tjetër, The Gunners nuk do të mund të llogarisin në, Granit Xhakën që është pushuar nga Unai Emery dhe Reiss Nelson që është i lënduar.

Formacioni startues i Liverpoolit: Kelleher, Williams, Gomez, Van den Berg, Milner, Keita, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Elliott, Origi, Brewster.

Formacioni startues i Arsenalit: Martinez, Bellerin, Holding, Mustafi, Kolasinac, Torreira, Willock, Maitland-Niles, Ozil, Saka, Martinelli. /Telegrafi/

Mos i humb

Xhaka afër kalimit te Milani

Opoja.net

Challandes publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet me Çekinë dhe Anglinë

Opoja.net

Agjenti Lala dhe drejtori sportiv i Werderit flasin për të ardhmen e Rashicës

Opoja.net

Edon Zhegrova, lojtari më i mirë i ndeshjes Basel – Getafe

Opoja.net

Juventusi e ka shënuar golin e 300-të në Ligën e Kampionëve

Opoja.net

FFK del me njoftim për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli, zbulohen data e shitjes edhe çmimet

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net