Xhaka ka ndaluar Mahrezin në mënyrë ideal (Video)

Sport
Xhaka ka ndaluar Mahrezin në mënyrë ideal (Video)

Granit Xhaka ka filluar mbarë paraqitjen e tij në Premier League.

Ai sot është duke luajtur si titullar në ndeshjen kundër Leicester Cityt, transmeton Opoja.net.

Xhaka është duke bërë bujë në rrjetet sociale për një ndërhyrje që ka ndaluar Mahrezin e Leicester në mënyrë ideal.

Kante po largohet nga Chelsea?

Kushtrim Guraj

Në Shqipëri vazhdon bojkotimi i futbollit

Kushtrim Guraj

Shkëlqimi dhe rënia e Alexandre Pato

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net