Opoja.net

Xherdan Shaqiri promovon fanellat e treta të Liverpoolit

Sport
Xherdan Shaqiri promovon fanellat e treta të Liverpoolit

Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri ka qenë pjesë e promovimit të fanellave të treta zyrtare të Liverpoolit për sezonin 2019/20.

Liverpooli ka publikuar edhe fanellat e treta zyrtare para nisjes së sezonit të ri.

Reds kanë njoftuar se tani është kompletuar seti i tre palë fanellave dhe se fanellat e treta do të jenë të zeza të kombinuar me nuanca të gjelbra.

“Fanellat e treta të reja të Kampionëve të Evropës”.

“Inspiruar nga qyteti jonë ikonik”, shkruan në publikimin e Liverpoolit në faqen zyrtare.

Loading...

Mos i humb

Messi për vdekjen e Bryant: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Opoja.net

Amir Rrahmani i mrekullueshëm, tregon pse e bleu Napoli

Opoja.net

Vedat Muriqi vazhdon me formën e jashtëzakonshme, shënon në derbin e madh

Opoja.net

Muller shënon golin e 100-të në ‘Allianz Arena’

Opoja.net

Valencia e mundi Barcelonë pas 13 viteve, fërkon duart Real Madridi

Opoja.net

Mike Tyson rrëfehet për përleshjen e tij të vetme sa ishte në burg

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net