Opoja.net

Yagcilar pret delegacionin e FFK-së, uron ata për pranim në UEFA e FIFA

Sport
Yagcilar pret delegacionin e FFK-së, uron ata për pranim në UEFA e FIFA

Delegacioni i Federatë së Futbollit të Kosovës, i udhëhequr nga kryetari Fadil Vokrri, është pritur në Ministrinë e Administratës Publike nga ministri Mahir Yagcilar.

Gjatë takimit, Ministri uroi përfaqësuesit e Federatës për arritjet e mëdha në procesin e pranimit në UEFA dhe në FIFA, duke ofruar përkrahje maksimale në proceset e mëtutjeshme të kësaj federate.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ndërsa, përfaqësuesit e FFK-së, pasi falënderuan ministrin për përkrahjen dhe kontributin e ofruar, u shprehën të gatshëm për thellimin e bashkëpunimit.

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj

AC Milan vs Celtic, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net