Opoja.net
Meka Mish

Ylli i Lirisë është lënduar, pritet të mungojë tri javë

Fatih Karahoda, që konsiderohet një ndër futbollistët kryesor të sulmit të Lirisë së Prizrenit ka pësuar një lëndim gjatë ndeshjes së fundit ndaj Dritës së Gjilanit,

Për këtë ai do të jetë jashtë fushave të gjelbra për tri javë.

Njoftimi konfirmohet nga faqja zyrtare e Lirisë në rrjetin social Facebook.

“Të shtunën në ndeshje me Dritën në Gjilan qendërsulmuesi ynë pësoi një lëndim në fytyrë. Pas ekzaminimit mjekësor Fatih Karahoda të martën (nesër) në QKUK në Prishtinë do t’i nënshtrohet një intervenimi kirurgjik në mollëzën e fytyrës dhe pritet të jetë larg fushës së blertë për rreth tre javë. KF Liria i dëshiron Karahodës shëndet dhe kthim sa më të shpejt në fushë”, shkruhet në njoftimin e Lirisë.

Gjiganti

Mos i humb

Mustafi afër kalimit te Milani

Opoja.net

Stadiumi i Real Madridit më i vizituari në botë, i Barcelonës në vendin e gjashtë

Opoja.net

Xavi refuzon ta marrë drejtimin e Barcelonës: Nuk është ende momenti

Opoja.net

Ish-kampionia botërore vlerëson lartë Majlinda Kelmendin

Opoja.net

Arijanet Muriqi vlerësohet nga Goal.com, futet në formacionin më të mirë të vitit nën 21 vjeç

Opoja.net

Real Madridi klubi me markën më të shtrenjtë në botë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net