Opoja.net

Zbulohet arsyeja e mungesës së Zenelit ndaj Greqisë

Sport
Zbulohet arsyeja e mungesës së Zenelit ndaj Greqisë

Tashmë është mësuar arsyeja e mungësës së Arbër Zenelit ndaj Greqisë.

Arbër Zeneli do të jetë një nga mungesat e Kosovës në ndeshjen ndaj Greqisë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Anësori i Kombëtares së Kosovës, ishte pjesë e ‘Dardanëve’ në ndeshjet kundër Maqedonisë dhe Sllovenisë, por është larguar nga kampi i kombëtares, para ndeshjes me Greqinë.

Gazetari i Supersport Kosova, Arlind Sadiku, në një lidhje të drejtpërdrejt nga Athina, ka konfirmuar se Arbër Zeneli është i lënduar, dhe kjo është arsyeja e mungesës te kombëtarja.

Zeneli ka pësuar një lëndim në ndeshjen e fundit ndaj Sllovenisë, dhe kjo do të bëjë që ai të mungojë edhe te skuadra e tij në Ligue 1, Reims.

Dyshime për lëndim ka edhe për Valon Berishën, i cili po ashtu mungon në ndeshjen kundër grekëve.

Ndeshja e radhës e Reims në Ligue 1, është kundër Lorient.

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net