Opoja.net

Zemaj viziton Klinikën Infektive, apelon qytetarët për kujdes

Kosova
Zemaj viziton Klinikën Infektive, apelon qytetarët për kujdes

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ka vizituar Klinikën Infektive në QKUK.

Nga aty ai u ka bërë thirrje qytetarëe për kujdes dhe respektim të rekomandimeve të IKSHPK’së me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid-19.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

“Të gjithë, në një vijë të përbashkët, dje ,sonte e neser, duke i respektuar të gjitha masat dhe vendimet, arrijmë sukses. Ruaje veten nga virusi, ashtu e ruan familjen dhe shtetin”, shkroi Zemaj në Facebook.

Rrëfimi i ish ushtares së UÇK-së nga Lezi i Prizrenit, Gjylsere Berisha

Opoja.net

Ministria e Financave ekzekuton pagesa masive për rimëkëmbjen ekonomike

Kushtrim Guraj

Shteti furnizohet me material për letërnjoftim e pasaporta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net