Opoja.net

Zgjedhjet 2019 – Na ndiqni në Portali OPOJA net

Kosova

Portali numër 1 në rajon, Opoja Net, ditën e zgjedhjeve parlamentare do ta mbulojë me program special.

Ekipe të shumta të deskut informativ janë shpërndarë tashmë në të gjitha komunat e Kosovës dhe do jenë të parët që do raportojnë për çdo zhvillim gjithandej vendit.

Mbulimi maratonik i këtyre zgjedhjeve pritet të nis pas orës 6 të mëngjesit.

Për çdo parregullësi, shkelje apo momente interesante nga ky proces zgjedhor, mos hezitoni të shkruani në faqen zyrtare të Klan Kosovës në Facebook.

Zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit vijnë pasi më 19 korrik të këtij viti, Ramush Haradinaj dha dorëheqje nga pozita e kryeministrit të vendit.

Më 6 tetor 2019 nga Opoja net ndahet lajmi i vërtetë!

Loading...

Mos i humb

Të enjten, shi dhe borë — por si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve pasuese?

Opoja.net

Cakaj – Kurtit: Që doni i ndërrojmë flamurat

Opoja.net

Erdhi dita për shkarkime, këta janë zyrtarët që e pësuan nga Albin Kurti

Opoja.net

Ku do të shkojnë paratë e kursyera nga zvogëlimi i rrogave të Qeverisë?

Opoja.net

Sllovenia mbështet liberalizimin e vizave për Kosovën

Opoja.net

Rexhep Qosja: Shqipëria dhe Kosova do të bashkohen

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net