Opoja.net

Zidane do që Ramos të pensionohet te Reali

Sport
Zidane do që Ramos të pensionohet te Reali

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, beson që kapiteni Sergio Ramos, duhet të pensionohet në “Santiago Bernabeu”.
Kontrata e kapitenit legjendar të Realit skadon në fund të sezonit 2020-2021 atëherë edhe kur do t’i mbushë 35 vjet, mirëpo mbetet të shihet nëse qëndrimi i tij tek ky klub do të vazhdojë.
“Sergio përket këtu si lojtar”, ka thënë Zidane pas fitores së Mbretërve me rezultat 2:0 ndaj Real Mallorca-s në kuadër të La Ligës.
“Ai ka qenë këtu për vite të tëra dhe duhet të pensionohet këtu. Këtë e mendoj dhe i rri prapa këtij mendimi”.

 

Loading...

Mos i humb

Milan shkëlqen kundër Lazios, festa nis në Juventus

Fari Kolloni

Lajmet për shkarkimin e tij, flet trajneri i Barcelonës

Fari Kolloni

Chelsea me këtë formacion synon ta mposht Watfordin

Fari Kolloni

Milanit po ia vështirëson punën Arsenal dhe PSG për transferimin e yllit të madh

Fari Kolloni

Milani humb durimin ndaj Piolit, Rangnick brenda 9 ditësh mund të arrijë në San Siro

Fari Kolloni

Arsenal me ofertë të ‘ҫmendur’ për Antonie Griezmann

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net