Opoja.net

Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Sport
Zidane e zgjedh portierin e parë të Real Madridit – Navas qëndron, Courtois largohet

Zinedine Zidane mesa duket i ka idetë se çfarë do me Real Madridin për sezonin e ardhshëm dhe pritet të ketë edhe largime të dhimbshme.

Trajneri francez u rikthye te Los Blancos pas eliminimit të tyre nga liga e Kampionëve.

Ai e kishte fituar tri herë radhazi Championsin.

Kjo ka bërë që ai t’i besojë portierit që ia solli këta trofe,  Keylor Navas. Blerja e bujshme e verës së shkuar belgun Thibaut Courtois, prite të largohet.

Sipas mediave spanjolle Zidane tashmë e ka marr edhe mbështetjen e drejtuesve që edhe sezonin e ardhshëm portierit titullar të jetë Navas.

Courtois pritet që të vihet në shitje pas vetëm një sezoni.

Loading...

Mos i humb

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni

Pas transferimit të Berishës te Reims, reagon Arbër Zeneli

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net