Opoja.net

Zyrtare: Liria transferon Besart Islamajn

Sport
Zyrtare: Liria transferon Besart Islamajn

Liria e Prizrenit po vazhdon të përforcohet për edicionin e ri.

Skuadra e madhe kosovare edicionin e ri do të bëjë gara në Ligën e Parë.

Prizrenasit kanë bërë një përforcim të madh për edicionin e ri.

Në skuadër është rikthyer mesfushori Besart Islamaj.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Lirisë, derisa Islamaj është rikthyer në klub nga Drenica. /Telegrafi/

Loading...

Mos i humb

Këto janë tri skuadrat që kanë bërë ofertë për Florent Hadergjonajn, largimi i tij i sigurt në janar nga Huddersfieldi

Opoja.net

Luan Krasniqi parashikon fituesin e super meçit Joshua-Ruiz Jr

Opoja.net

Xherdan Shaqiri i lumtur me rikthimin dhe fitoren

Opoja.net

Zyrtare: Maqedonia e Veriut – Kosova, UEFA vendos të përdoret VAR-i

Opoja.net

Xhudisti japonez merr nënshtetësinë e Kosovës, do të garojë për shtetin tonë

Opoja.net

Topi i Artë 2019: Votat nga secili shtet, por si votoi Kosova

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net