Opoja.net
Meka Mish

Zyrtare: Milani me 10 gusht luan në Kosovë përballë Feronikelit

Është zyrtarizuar ardhja e gjigantit italian Milan në Kosovë.

Kuqezinjtë do të luajnë në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë një ndeshje miqësore.

Kundërshtari i Milanit në këtë takim do të jetë kampioni në fuqi i Kosovës, Feronikeli.

Lajmi është konfirmuar nga organizatori i kësaj ndeshje Agron Selimi.

Selimi ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook së bashku me kryetarin e Niklit, Naser Ramaj. /Telegrafi/

Mos i humb

Kosovare Asllani bëhet ‘galaktikja’ e parë, nënshkruan me Real Madridin

Opoja.net

Arsenali mposht Bayernin në International Champions Cup

Opoja.net

Feronikeli eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Shkëndija humb në minutën e fundit dhe eliminohet nga Liga e Kampionëve

Opoja.net

Arsenali ka arritur marrëveshje për brazilianin Everton

Opoja.net

Edhe pse spekulohet për largimin e tij, Mustafi ishte kapiten i Arsenalit në fitoren ndaj Colorado Rapids

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net