Opoja.net

Zyrtare: Vedat Muriqi merr lejen nga Lazio për t’iu bashkuar Kosovës

Sport
Zyrtare: Vedat Muriqi merr lejen nga Lazio për t’iu bashkuar Kosovës

Raportimet e mediave lokale dhe të huaja për mungesën e Vedat Muriqit nuk qëndrojnë.

Sulmuesi i Lazios do të jetë i gatshëm t’i shërbejë ‘Dardanëve’ shkruan Indeksonline. Ai ka marrë lejen nga ekipi italian dhe ka udhëtuar në Shqipëri.

Kosova do të luaj kundër Shqipërisë më 11 nëntor, më pas në Nations League ndaj Sllovenisë më 15 nëntor dhe 3 ditë më vonë e pret Moldavinë në ‘Fadil Vokrri’.

Qëllimi kryesor i ekipit tonë kombëtarë është qëndrimi në Ligën C.

The post Zyrtare: Vedat Muriqi merr lejen nga Lazio për t’iu bashkuar Kosovës appeared first on FaktePlus.

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net