Opoja.net

Zyrtare: Ylli i Real Madridit tashmë lojtar i Interit

Sport
Zyrtare: Ylli i Real Madridit tashmë lojtar i Interit

Skuadrës së Interit tashmë i është shtuar edhe një lojtar.

Mbrojtësi maroken, Achraf Hakimi edhe zyrtarisht është futbollist i skuadrës italiane, Inter.

Real Madridi ka konfirmuar se ka arritur akord me Interin për Hakimin.

Në komunikatën e lëshuar, Real Madrid e falënderoj mbrojtësin për përkushtimin dhe profesionalizimin e treguar ndër vite.

Hakimi është pjesë e Real Madrid që nga viti 2006. Së fundmi ishte i huazuar në Dortmund.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net