Opoja.net

Mavraj në formacionin e javës në Bundesligë

Mërgim Mavraj vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Hamburgut.
Mbrojtësi i kombëtares shqiptare po kalon një formë fantastike me ekipin e tij të ri tek i cili u transferua gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mavraj, ashtu si edhe shoku i tij i skuadrës, Papadopulos është përzgjedhur në 11-ëshen më të mirë të gazetës gjermane Kicker pas paraqitjes fantastike në udhëtim te Leipzig ku Hamburgu shkatërroi 3:0 ekipin që renditet në vendin e dytë të Bundesligës.

Në përballjen e së shtunës, Mavraj fitoi pjesën më të madhe të dueleve dhe kjo ka bërë që ai të marrë notën 2 nga gazeta gjermane.

Mos i humb

Couple married for over 80 years says no secret to long life together: ‘Just be nice to each other’

Linda Guraj

Përse jemi në këtë gjendje?

Opoja.net

Dembele vs Vinicius: E ardhmja e El Clasicos

Opoja.net

Ata që e duan njëri-tjetrin për hir të Allahut

Opoja.net

Një metodë në njohjen e dijes dhe dijetarit

Opoja.net

Apel për t’u vëllazëruar

Opoja.net

Të jesh zemërgjerë!

Opoja.net

Çdo gjë dëshmon për profetin

Opoja.net

Të shohësh mirësitë e përgjithshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net