Aktuale

Edhe stadiumi i fshatit Blaç do të pajiset me tapet artificial

Kryetari i komunës sot ka qëndruar në Prishtinë, ku ka qenë pjesë e takimit me kryeministrin dhe pas tij ka pasur një takim me kryetarin e Federatës së Futbollit të

Artikujt nga Feja islame

Disa qese të plastikës bëhen me pagesë

Udhëzimi administrativ për ndalimin e qeseve të plastikës, i cili ka hyrë

Sondazhi

Si e vlerësoni punën e Policisë së Kosovës gjatë sulmit terrorist?

View Results

Loading ... Loading …
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit