Opoja.net

127 aksidente brenda ditës

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Kosovës kanë ndodhur 127 aksidente trafiku, prej të cilave 27 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 100 me dëme materiale.

Numri i madh i aksidenteve ka ardhur si pasojë e borës dhe ngricave të mëdha në rrugë.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Aksidentet kanë ndodhur në të gjitha komunat e vendit ndërsa policia rrugore ndaj pjesëmarrësve që kanë thyer rregullat e trafikut ka shqiptuar 376 gjoba kundërvajtëse.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto