32 të vdekur dhe mbi 1 mijë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë regjistruar 32 raste të vdekjes nga COVID-19, raporton Gazeta Sinjali.

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë këtyre orëve janë testuar 13 mijë e 953 qytetarë, prej të cilëve 1 mijë e 612 kanë rezultuar të infektuar me koronavirus.

May be an image of text
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-