Opoja.net

Agim Veliu kthehet perseri si minister , por ne cilin post ministror mesojeni

Agim Veliu kthehet perseri si minister , por ne cilin post ministror mesojeni

Agim Veliu do të ‘rikthehet’ në postin e ministrit të brendshëm në Qeverinë Hoti.

Avdullah Hoti ka prezantuar emrat e ministrave nga LDK.

Ai tha:

Driton Selmanaj zv kryeministër

Hykmete Bajrami ministre e financave

Besian Mustafa minstër i bujqësisë

Vlora dumoshi ministre e kulturës

Anton Quni ministër i mbrojtes

Arban Abrashi ministër i infrastrukturës

Agim veliu ministër i brendshëm

Armend zemaj i shëndetësisë

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net