Aksident në hyrje të Prizrenit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot rreth orës 07:14 në hyrje të Prizrenit.

Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar Shaqir Bytyqi nga policia për rajonin e Prizrenit.

Bytyqi ka bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura, ndërkaq një person është lënduar.

“Një person ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe njësiti i zjarrfikësve”, ka thënë Bytyqi.

Në fotografitë e publikuara shihet se aksidenti ka qenë mjaft i madh, ku dëmet materiale janë të mëdha. /Telegrafi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-