Aksident në rrugën Dragash – Prizren (Foto)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Një aksident ka ndodhur në rrugën Dragash – Prizren.

Një vetura dhe një kombi janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur “Te Laki i keq”.

Përveç dëmeve materiale nuk dihet për persona të lënduar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-