Opoja.net

Aksident në rrugën Dragash – Prizren (Foto)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Dragash – Prizren.

Një vetura dhe një kombi janë përfshirë në një aksident që ka ndodhur “Te Laki i keq”.

101
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Përveç dëmeve materiale nuk dihet për persona të lënduar.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto