Opoja.net

Aksident tek “laku i keq” ne magjistralen Dragash Prizren

Sot rreth ores 16:20min, tek vendi i quajtur “laku i keq” ne magjistralen Dragash Prizren ka ndodhur nje aksident qe per fat te mire ka kaluar vetem me deme materiale dhe jo me te lenduar. 


Ne aksident ishin perfshire nje automjet ti tipit MBW me tabela Italiane dhe nje komti tipit Wolswagen me tabela 04 te KS.
Edhe pse ky vend eshte mjaft i rrezikshem, fati kesaj rradhe ka qendruar ne anen e metyre te aksidentuarve./Opoja.Net/

585

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net