Opoja.net

Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë-Prizren, përfshihen katër vetura

Aksident zingjiror në magjistralen Prishtinë-Prizren, përfshihen katër vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Prizren, raporton GazetaBlic.

Sipas dëshmitarëve, të cilët kanë dërguar pamje, në këtë aksident zingjiror janë përfshirë katër vetura.

Përveç dëmeve materiale, në këtë përplasje nuk raportohet për persona të lënduar.

Ekipet kompetente policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë shkakun e këtij aksidenti.

Ndërkohë, sipas statistikave ditore të PK-së, vetëm gjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur 32 aksidente, 13 prej tyre kanë rezultuar me persona të lënduar./GazetaBlic

Sot pritet të arrijnë në Kosovë 4 mijë e 680 vaksina Pfizer

Opoja.net

Mbi 100 mijë kosovarë punojnë pa kontrata, këto janë vendet e punës që “u shuan” në pandemi

Opoja.net

Gjendet kuleta me të holla në Prizren, kërkohet pronari i saj

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net