Opoja.net

Ambasadori amerikan përkujton Masakrën e Reçakut: Do të angazhohemi për të siguruar drejtësi

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett, me një status në Twitter ka përkujtuar masakrën e Reçakut.

Kosnetti ka thënë se qëndrojnë me Kosovën në përkujtim të viktimave, duke rikonfirmuar angazhimin për të siguruar drejtësi, transmeton IndeksOnline.

“Sot ne qëndrojmë me Kosovën, duke nderuar përkujtimin për viktimat e masakrës së Reçakut dhe për të riafirmuar angazhimin tonë për të siguruar drejtësi dhe lehtësim për familjet e tyre dhe të dashurit”, ka shkruar Kosnetti.

Moti sot i nxehtë dhe me vapë, temperaturat deri në 38 gradë Celsius

Opoja.net

IKSHPK: Shmangni konsumimin e mishit, peshkut e suxhukut

Opoja.net

Ky është viktima nga Prizreni që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net