Opoja.net

Aplikues të shumtë nga Dragashi në Policin e Kosovës

Dje ka qën afati i fundit ku ka perfunduar menyra e aplikimit për polic të Kosovës, siq kanë arritur raportet nga policia një numër i konsiderushem është nga Komuna e Dragashit.

Edhe pas vazhdimit të konkursit nga ana e policisë kjo me qellim se kishte shumë aplikant nga të gjitha anet. I kanë plotesuar formularet dhe tash me janë dorezuar, dhe presin ti parashtrohen testit me shkrim e me pastaj aftesivde fizike. Ku aplikesit duhet te jenë shumë te pergaditur ku test është “Kalo ose Ndalo” vetëm një gabim dhe perfundon gjithqka.

128
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Komuna e Dragashit ka nevoj për polic të rinje, prandaj presim që të arrit suksese nga aplikantet e rinje dhe ti futen ne detyrë, në menyrë që vendi jonë të jetë sa me i sigurt./Opoja.Net/

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto