Opoja.net

Arrestohen dy hajna në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi për të njëjtit ekziston dyshimi i bazuar se në bashkëveprim edhe me dy të dyshuar të tjerë, të cilët gjenden në arrati duke vepruar si grup kanë kryer disa vjedhje.

Nga të dyshuarit në cilësi të provave materiale janë konfiskuar 8,000 euro dhe 4 telefona celularë.

48
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto