Arrestohet hajnat e marketit në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dy hajna të një marketi janë arrestuar në Prizren.

Të dyshuarit gjatë intervistimit kanë pranuar se kanë kryer edhe disa raste tjera të vjedhjeve.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-