Opoja.net

Arrestohet nëna nga Prizreni pasi braktisi fëmijën e saj

Kronika
Arrestohet nëna nga Prizreni pasi braktisi fëmijën e saj

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një grua nga Prizreni, pasi ka braktisur fëmijën e saj.

Për rastin është njoftuar edhe prokurori i shtetit, i cili më pas ka rekomanduar që e dyshuara të lirohet.

“Rr. William Woker, Prizren 30.10.2020 – 10:00. Raportohet se është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta e kishte braktisur fëmijën e saj. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit i cili rekomandon që pas intervistimit e dyshuara të lirohet dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

20-vjeçari nga Prizreni pret gishtat në fabrikë

Opoja.net

Lëndohet një punëtor në Prizren, dërgohet në QKUK

Opoja.net

“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net