Opoja.net

Arrestohet një femër në Dragash për posedim të marihuanës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një femër të komunitetit serb në fshatin Bresane të Dragashit për posedim të narkotikëve, të cilës pas kontrollimit u janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me substancë narkotike.

“Është arrestuar e dyshuara femër K-Serbe pasi që gjatë kontrollit tek e njëjta janë gjetur dhe konfiskuar disa qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin ditor të PK-së, përcjell PrizrenPress.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është dërguar në mbajtje./Opoja.net/

Shoferi humb kontrollin e veturës dhe vetaksidentohet në Prizren

Opoja.net

E kërcënon me thikë dhe më pas i vjedh biçikletën në Prizren

Opoja.net

Seanca e radhës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit mbahet më 6 korrik

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net