Opoja.net

Arrestohet një femër në Prishtinë, e bëri për spital një mashkull

Arrestohet një femër në Prishtinë, e bëri për spital një mashkull

Është arrestuar një femër e dyshuar në Prishtinë, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar një mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje

Moti për këtë javë, diell, vranësira dhe reshje shiu

Merlinda Guraj

Sot pritet të mbërrijnë dozat e vaksinës ‘Pfizer’ në Shqipëri

Merlinda Guraj

Java e ardhshme në Kosovë, më ngrohtë dhe me pak reshje

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net