Arrestohet një person në Vërmicë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Në pikën kufitare të Vërmicës është arrestuar një person i ërkuar nga organet e drejtësisë.

Policia njofton se arrestimi i tij është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore në Prizren.

“I njëjti është dërguar për vuajtje të dënimin në burgun e Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës. /Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-