Opoja.net

Arrestohet personi i cili vodhi 6 televizorë dhe 7 iPad në një shkollë në Gjilan

Kosova
Arrestohet personi i cili vodhi 6 televizorë dhe 7 iPad në një shkollë në Gjilan

Sot, rreth orës 11:00 në Gjilan, Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje në shkollën private “Hello” të ndodhur me datë 20 tetor 2020, shkruan Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali merr vesh nga burimet brenda policisë se, i dyshuari D.D duke përdorur forcën ka hyrë brenda në objektin e shkollës dhe nga aty ka arritur të vjedh 6 televizorë dhe 7 iPad.

Po ashtu, është bërë e ditur se, ankuesit i janë kthyer gjërat e vjedhura, ndërsa i dyshuari i cili edhe ka pranuar në tërësi rastin, me vendim të prokurorit është ndaluar për 48-orë. /Gazeta Sinjali/

The post Arrestohet personi i cili vodhi 6 televizorë dhe 7 iPad në një shkollë në Gjilan appeared first on Sinjali.

Qeveria dhe SBASHK-u arrijnë marrëveshje për Kontratën kolektive, sot pritet të nënshkruhet

Merlinda Guraj

KQZ-ja pritet të vendosë sot për kandidatët që kanë probleme me ligjin – Si merren vendimet?

Merlinda Guraj

Ministri Reçica jep një lajm të mirë për përfituesit e skemave pensionale

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net