Babai e kthen shtëpinë në një gropë të madhe me balona

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Joel Conder dëshironte ti befasonte katër vajzat e tij: Kaci 14-vjeçare, Grace 12-vjeçare, Sophie 8-vjeçare dhe Chloe 2-vjeçare, transmeto lajmi.net.

Pasi që vajzat e tij nuk kishin mundësinë që të luanin ai vendosi që të bënte diçka më ndryshe dhe ti befasonte ato.

Joel mori 250 mijë balona dhe e transformoi shtëpinë e tij në një vend lojërash gjigant. Në total Joel shpenzoi dy orë që të realizonte idenë e tij.

Familja kaloi shumë orë së bashku duke luajtur. Joel i cili është bloger në YouTube, e ndau videon në kanalin e tij ‘Babai V Vajzat’ i cili mori më shumë se 890 mijë klikime. /Lajmi.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-