Opoja.net

Babai e kthen shtëpinë në një gropë të madhe me balona

Kuriozitete
Babai e kthen shtëpinë në një gropë të madhe me balona

Joel Conder dëshironte ti befasonte katër vajzat e tij: Kaci 14-vjeçare, Grace 12-vjeçare, Sophie 8-vjeçare dhe Chloe 2-vjeçare, transmeto lajmi.net.

Pasi që vajzat e tij nuk kishin mundësinë që të luanin ai vendosi që të bënte diçka më ndryshe dhe ti befasonte ato.

Joel mori 250 mijë balona dhe e transformoi shtëpinë e tij në një vend lojërash gjigant. Në total Joel shpenzoi dy orë që të realizonte idenë e tij.

Familja kaloi shumë orë së bashku duke luajtur. Joel i cili është bloger në YouTube, e ndau videon në kanalin e tij ‘Babai V Vajzat’ i cili mori më shumë se 890 mijë klikime. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

“Dëshpërim Kosova” – qytetari që po proteston kundër Qeverisë Hoti (VIDEO)

Opoja.net

Rrethi i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Rreth i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Dogana: Kosovarët shpenzojnë 300 milionë euro në duhan brenda vitit

Opoja.net

Ndërpritet restaurimi i mullirit (VIDEO)

Opoja.net

Burgu i torturave bëhet muze unik në kryeqytet (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net