Opoja.net

Biznese

Opoja.net

Regjistro biznesit tuaj ketu …?

Hotel Meka – Dragash

Telefoni: +381 29 281 001
Ditët e punës
 • E Hëne00:0000:00
 • E Marte00:0000:00
 • E Merkure00:0000:00
 • E Enjte00:0000:00
 • E Premte00:0000:00
 • E Shtune00:0000:00
 • E Diele00:0000:00

Hotel Meka ofrojm dhoma gjumi si dhe sallën e dasmave, gjithashtu dhe mund të shërbeheni në Market Meka.

Restaurant Dasma – Opojë, Zym

Telefoni: +377 45 314 554
Ditët e punës
 • E Hëne08:0023:00
 • E Marte08:0023:00
 • E Merkure08:0023:00
 • E Enjte08:0023:00
 • E Premte08:0023:00
 • E Shtune08:0023:00
 • E Diele08:0023:00
Restaurant Dasma ofrojm restaurantin familijar me ushqime të freskëta dhe specialitete të shumta tradicionale dhe internacionale si dhe sallën e dasmave me ambient të bukur dhe komod.
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net