Burri dërgohet në QKUK, dyshon se gruaja i hodhi diçka në ushqim

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një burrë nga Skenderaj dyshon se gruaja e tij i kishte hedhur diçka të dëmshme në ushqim.

Me këtë shkak, ai fillimisht është dërguar për trajtim në QKMF e më pas në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Policia njofton në raport se me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-